#1 2009-11-25 00:38:03

 Newrin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 54

Wstęp

[html]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fl7MI8ZlczE&hl=pl_PL&fs=1&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fl7MI8ZlczE&hl=pl_PL&fs=1&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/html]




STAR WARS
KLĄTWA PRZESZŁOŚCI
Dawno temu w odległej galaktyce...

Pod sam schyłek Wojen Klonów jeden z mistrzów Jedi zabrał dwóch padawanów na tajną misję podczas której mieli stać się pełnoprawnymi Jedi. Zwiad Republiki wykrył siły Ligi Kupieckiej w układzie Arkan 4 na planecie Ark-5. Kiedy członkowie zakonu dotarli do układu, odnaleźli na orbicie potężną armię droidów. Prawie wszystkie systemy były wyłączone, a załoga pocięta na kawałki. Jedi zeszli na powierzchnię planety by sprawdzić czego szukała tam Liga. W czasie wyprawy dotarli do wielkiej groty wypełnionej zielonymi kryształami pośrodku której stała jakaś dziwna kapsułą. Udało im się ją otworzyć i dowiedzieć się że należała ona do pradawnej rasy Xantów. Obcy byli w niej zahibernowani przez tysiące lat. Śmiertelnie niebezpieczni Xantowie byli elitarnym oddziałem zabójców na służbie Sithów, za czasów ich świetności. Powszechnie sądzono, że zostali zgładzeni co do jednego.  Gdy bohaterowie wrócili do swojego statku pojawiła się wezwana przez nich grupa komandosów Republiki. Niestety w trakcie zdawania raportu, do kapitana dotarł Rozkaz 66. Wywiązała się zawzięta walka. Komandosi zostali pokonani jednakże nic nie mogło powstrzymać mrocznych czasów Imperium...

Dwa lata później na Coursant...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaliscyfilolodzy.pun.pl www.laetatio.pun.pl www.psychologowie-umcs.pun.pl www.czatus.pun.pl www.zajebiolo.pun.pl